Group E

Bucks County CC (6-0, DSC: N/A)
CharLando (3-3, DSC: N/A)
Denver CC 1 (1-2, DSC: N/A) - eliminated
Long Island CC 4 (0-3, DSC: N/A) - eliminated

Draw 03 - Winner: Bucks County CC (7 - 0)
Fri 7/5 9:00am EDT - Sheet A

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Denver CC 1
Denver
0 0 0 0 0 X X X 0
Bucks County CC
Bucks County
*1 1 0 1 4 X X X 7

Draw 03 - Winner: CharLando (10 - 1)
Fri 7/5 9:00am EDT - Sheet B

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
CharLando
Charlotte, Orlando
*2 1 0 1 3 1 2 X 10
Long Island CC 4
Long Island
0 0 1 0 0 0 0 X 1

Draw 07 - Winner: Denver CC 1 (4 - 3)
Fri 7/5 6:45pm EDT - Sheet C

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Denver CC 1
Denver
*1 1 0 1 1 0 0 X 4
Long Island CC 4
Long Island
0 0 1 0 0 1 1 X 3

Draw 07 - Winner: Bucks County CC (7 - 2)
Fri 7/5 6:45pm EDT - Sheet D

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
CharLando
Charlotte, Orlando
*1 1 0 0 0 X X X 2
Bucks County CC
Bucks County
0 0 3 3 1 X X X 7

Draw 11 - Winner: CharLando (8 - 5)
Sat 7/6 2:00pm EDT - Sheet A

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Denver CC 1
Denver
2 1 1 0 1 0 0 0 5
CharLando
Charlotte, Orlando
*0 0 0 2 0 1 4 1 8

Draw 11 - Winner: Bucks County CC (10 - 1)
Sat 7/6 2:00pm EDT - Sheet B

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Bucks County CC
Bucks County
*4 3 3 0 X X X X 10
Long Island CC 4
Long Island
0 0 0 1 X X X X 1

"A" Quarterfinals: AQF3 ("A" Quarterfinal 3) - Winner: Bucks County CC (13 - 1)
Sat 7/6 7:15pm EDT - Sheet B

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Bucks County CC
Bucks County
0 2 4 7 X X X X 13
Loggerhead CC
Loggerhead
*1 0 0 0 X X X X 1

"B" Quarterfinals: BQF3 ("B" Quarterfinal 3) - Winner: CharLando (7 - 6)
Sat 7/6 9:30pm EDT - Sheet B

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
CharLando
Charlotte, Orlando
2 1 2 0 2 0 0 X 7
Broomstones CC
Broomstones, Long Island
*0 0 0 2 0 2 2 X 6

Semifinals: ASF2 ("A" Semifinal 2) - Winner: Bucks County CC (7 - 6)
Sun 7/7 10:00am EDT - Sheet A

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Bucks County CC
Bucks County
3 1 0 0 0 1 0 2 7
Broomstones/Philly
Broomstones, Philadelphia
*0 0 1 2 1 0 2 0 6

Semifinals: BSF2 ("B" Semifinal 2) - Winner: Glendale CC 2 (9 - 8)
Sun 7/7 10:00am EDT - Sheet B

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Glendale CC 2
Glendale
*0 0 4 0 0 4 0 1 9
CharLando
Charlotte, Orlando
1 2 0 1 2 0 2 0 8

Finals: CF ("C" Final) - Winner: Mariner (4 - 1)
Sun 7/7 1:30pm EDT - Sheet A

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
CharLando
Charlotte, Orlando
0 0 0 1 X X X X 1
Mariner
Ardsley, Ocean State, Broomstones
*2 1 1 0 X X X X 4

Finals: AF ("A" Final) - Winner: Bucks County CC (8 - 6)
Sun 7/7 1:30pm EDT - Sheet B

TeamH 1 2 3 4 5 6 7 8 Final
Bucks County CC
Bucks County
*2 0 0 1 0 1 0 4 8
Glendale CC 1
Glendale
0 3 0 0 2 0 1 0 6